piątek, 21 marca 2014

Krzesło ombre ... Autentico Ombre!

Farba kredowa Autentico Chalk Paint to najbardziej wszechstronna farba jaką znam, i z całą pewnością, najlepszy sposób na sprawienie komuś drobnego prezentu. Można pięknie opakować puszkę - to oryginalny pomysł na atrakcyjny upominek - można też (jeśli czujesz drzemiącą w sobie kreatywność) w podarunku pomalować coś dla kogoś. Na przykład mebel :)
W moim wypadku, ten "ktoś" to bardzo ważny dla mnie Ktoś, a ten "mebel", to bardzo ważny dla niej Mebel. Wierny i cierpliwy towarzysz domowego życia, pamiętający czasy gdy dzisiejsza mama sama była dzieckiem. 
Czasy się zmieniają, my się zmieniamy... najwyższa pora by temu, co darzymy choćby największym sentymentem, pozwolić odmienić swoje oblicze :) Nie chciałam uzyskać zbyt dokładnego efektu jak z fabryki. Chciałam żeby widać było pociągnięcia pędzla, niedbałe maźnięcia, nierówności i maleńkie uszkodzenia, które są wynikiem długiego życia krzesła.Technik stosowania farby kredowej Autentico Chalk Paint jest tak wiele, jak wiele zdołasz wymyślić. Ombre jest nieco wymagające. Farba kredowa ekspresowo schnie (co jest jedną z jej niezliczonych zalet) dlatego aby uzyskać przejścia między kolorami najlepiej zastosować coś, co niektórzy nazywają metodą suchego pędzla.W rolach głównych: ulubione krzesło Ewy, farba kredowa Autentico Chalk Paint  i  Chalk Wax.
 


 Pozdrawiam
 Aga

3 komentarze:

 1. Pięknie jest! :) Masz wspaniałe pomysły i widać, że w ich realizację wkładasz mnóstwo serca i pracy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezwykle interesujacy efekt i bardzo, bardzo modny teraz :)
  Krzeslo wyszlo genialnie! Podoba mi sie :)
  pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 3. los muebles quedan hermosos ...los felicito...

  OdpowiedzUsuń