środa, 5 lutego 2014

Dzień dobry :)


Mam na imię Agnieszka, od dwunastu lat profesjonalnie projektuję i dekoruję wnętrza. Dzięki tej pasjonującej pracy nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy. Dostrzegłam, że każdy ma w sobie wystarczająco dużo potencjału i twórczych możliwości żeby samodzielnie upiększać przestrzeń wokół siebie. Aby wyzwolić tą drzemiącą w każdym, kreatywność wystarczy doza inspiracji, szczypta wiedzy i chwila relaksu, po to by zajrzeć wgłąb siebie i zrozumieć czego na prawdę pragniemy i co szczerze, nam się podoba. Chciałabym, aby ten blog dostarczył Wam ich trzech: inspiracji, wiedzy i relaksu, by pozwolić rozkwitnąć Waszej kreatywności.

Wnętrza, meble czy dekoracje nie muszą być nowe albo z katalogu, żeby były piękne. Powinny za to, być niepowtarzalne, przyjazne dla środowiska naturalnego, muszą też, posiadać rzecz najcenniejszą - duszę. To w niej tkwi prawdziwe piękno. Kiedy to zrozumiałam, odkryłam farbę kredową Autentico Vintage, specjalistkę od wydobywania piękna ze zwykłych mebli i przedmiotów oraz fascynującą ideę upcyklingu. Zostałam polskim dystrybutorem prestiżowej, angielskiej marki Autentico, a malowanie i stylizacja mebli stały się moją wielką miłością i fascynującym hobby. 

Witam na blogu, który mam nadzieję, stanie się zarówno, źródłem inspiracji jak i sympatycznym miejscem odpoczynku dla wszystkich,  którzy postanowią mi tutaj towarzyszyć . Zapraszam... 


2 komentarze:

  1. Dziękuję za zaproszenie, będę częstym gościem w kredowym domku :)

    OdpowiedzUsuń